Google wszędzie w serwisie
 
 
 
   

Twoje konto

   
     
    Biuletyn informacyjny  
  
 

agroturystyka Suwalszczyzna : pensjonaty Suwalszczyzna : domy i domki Suwalszczyzna : hotele Suwalszczyzna : ośrodki wczasowe Suwalszczyzna : turystyka aktywna Suwalszczyzna : turystyka aktywna


Ośrodek Wypoczynkowy PATELNIA  


Adres: ul.Przewięź, 16-300 Augustów
Telefon: brak
Telefon kom.: 608 300 988
Fax:brak
E-mail: phupatelnia@gmail.com
Adres WWW: http://b92457.wix.com/patelnia
Cena: 25.00 - 45.00 zł
Powołaj sie na portal www.mojepodlasie.pl Dziękujemy!


powiększ


powiększ


powiększ


powiększ


powiększ


powiększ


powiększ


powiększ


powiększ


powiększ


powiększ


OŚRODEK WYPOCZYNKOWY "PATELNIA"

Ośrodek Wypoczynkowy "Patelnia" oraz sąsiadująca z nim piaszczysta plaża stanowi doskonałe miejsce dla grup jak i osób indywidualnych jako miejsce do wypoczynku, baza wypadowa na wycieczki po okolicy. Zachęcamy i zapraszamy wędkarzy, grzybiarzy, miłośników runa leśnego doceniających czystą wodę oraz dziewiczy las Puszczy Augustowskiej.


WSPÓŁPRACA

Co roku gościmy grupy w każdym wieku. Młodzież przyjeżdża na "na zielone szkoły", obozy językowe, obozy sportowe. Grupy osób dorosłych najczęściej zainteresowane są wycieczkami po okolicy (Suwalszczyzna, Troki, Wilno) oraz lokalnymi atrakcjami. Emeryci korzystają z bliskości pięknie położonej kapliczki i kościoła w sąsiadującej miejscowości Studzieniczna. Zapraszamy też osoby prywatne z rodzinami.


POŁOŻENIE

Ośrodek Wypoczynkowy Patelnia leży nad jeziorem Białym w Augustowie. Domki kempingowe są położone bezpośrednio nad jeziorem (od 20 do 30m d linii jeziora) W bezpośrednim sąsiedztwie ośrodka jest największa i najładniejsza piaszczysta plaża Augustowszczyzny o nazwie "Patelnia". W bliskim sąsiedztwie znajdują się śluza wodna pomiędzy jeziorami Białe i Studzieniczne (300m), jezioro Studzieniczne (350m), jezioro Kalejty 800m, miejscowość Studzieniczna z pięknie położoną kapliczką na półwyspie. Osrodek położony jest w Puszczy Augustowskiej w której nie trudno spotkać dzikie zwierzęta i rzadkie ptactwo. Dla wytrwałych wędrowców i miłośników przyrody polecamy dolinę Suchej Rzeczki położoną około 5km w głąb lasu (dojście tylko pieszo).


NASZE ATUTY

- Atrakcyjne położenie nad czystym jez. Białym i w odległości 300m od jeziora Studzieniczne. (W bliskim sąsiedztwie: ładna plaża, śluza wodna jako element infrastruktury kanału Augustowskiego, ładnie położona kaplica w Studzienicznej)
- Doskonała kuchnia z szerokim wyborem smacznych dań.
- Noclegi w domkach z widokiem na jezioro w atrakcyjnych cenach.
- Zniżki dla grup i pomoc w organizacji czasu i atrakcji.
- Bezprzewodowy Internet na miejscu.


OFERTA

Oferujemy:

- Znakomitą kuchnię regionalną (stołówka czynna od godziny 7 rano), podajemy smaczne śniadania, obiady do wyboru z karty menu, dla grup zorganizowanych kolacje. Szeroki wybór świeżych potraw i atrakcyjna cena to główne atuty naszej kuchni.
- Wynajem 2, 4 i 5 osobowych domków kempingowych z łazienką i tarasem, z którego goście mogą spędzić czas z widokiem na jezioro Białe. Cena zależy od długości pobytu i standardu.


ATRAKCJE W OKOLICY

- dostęp do piaszczystej plaży,
- możliwość grillowania,
- miejsce na ognisko,
- możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego: łódki, kajaki,
- okoliczne lasy to raj dla grzybiarzy oraz miłośników przyrody (duże bogactwo poziomek, jagód, malin, borówek, żurawin, grzybów w zależności od tygodnia w którym przyjdzie Państwo spędzać czas w naszym ośrodku),
- wyciąg nart wodnych w Augustowie,
- w pobliżu są wypożyczalnie rowerów, quady oraz paintball,
- Studzieniczna z pięknie położoną kapliczką i kościołem, które to odwiedzał nasz papież Jan Paweł II,
- leśna ścieżka dydaktyczna nad jeziorem Kalejty,
- śluza wodna w Przewięź lub Swoboda,
- dolina Suchej Rzeczki.

Dla grup pomagamy organizować dodatkowe atrakcje takie jak: wycieczki gondolami lub statkiem żeglugi śródlądowej, wycieczki po Suwalszczyźnie oraz do Wilna, spływy kajakowe.


CENNIK
Serdecznie zapraszamy!

© 2007-2019 Internet i Programowanie - Podlaski Serwis Informacyjny - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis mojepodlasie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników.
e-mail: redakcja@mojepodlasie.pl


statystyka