Google wszędzie w serwisie
 
 
 
   

Twoje konto

   
     
    Biuletyn informacyjny  
  
 

agroturystyka Suwalszczyzna : pensjonaty Suwalszczyzna : domy i domki Suwalszczyzna : hotele Suwalszczyzna : ośrodki wczasowe Suwalszczyzna : turystyka aktywna Suwalszczyzna : turystyka aktywna


Pole Namiotowe JASTRZĘBY nad j. Wigry  


Adres: Zakąty , 16-503 Krasnopol
Telefon: brak
Telefon kom.: 601 717 887
Fax:brak
E-mail: piotrszczerb@o2.pl
Adres WWW: http://www.jastrzeby.suwalszczyzna.net
Cena: 12.00 zł
Powołaj sie na portal www.mojepodlasie.pl Dziękujemy!


powiększ


powiększ


powiększ


powiększ


powiększ


powiększ


powiększ


powiększ


powiększ


powiększ


powiększ


powiększ


Pole namiotowe "JASTRZĘBY" w Zakątach nad jeziorem Wigry


Opis

Pole namiotowe "Jastrzęby" znajduje się na przepięknej Suwalszczyźnie nad południowo-wschodnim brzegiem jeziora Wigry, na skraju Puszczy Augustowskiej a w sercu Wigierskiego Parku Narodowego w odległości ok 20km od Suwałk i Augustowa.

Od wielu lat na nasze pole namiotowe zapraszamy turystów zarówno pod namioty jak i z przyczepami campingowymi. Udostępniamy również możliwość podłączenia się do prądu.
Pole w Jastrzębach jest wyposażone w dwa nowe budynki sanitarne, w których znajdują się toalety, prysznice i udogodnienia dla niepełnosprawnych. Na terenie naszego pola namiotowego znajduje się również kiosk, w którym można zaopatrzyć się w podstawowe produkty oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego. Oczywiście są również miejsca do palenia ognisk, na których wieczorem można przygotować wcześniej złowione ryby. Ponad 2 hektary powierzchni naszego pola malowniczo położonego na uboczu i z dala od dróg , zapewni każdemu wystarczającą przestrzeń do wypoczynku i spokoju.

Czysta woda jeziora Wigry (objętego strefą ciszy) pozwala na korzystanie z kąpieli, uprawiania sportów wodnych niemotorowych i daje olbrzymią satysfakcję z wędkowania na trzech dostępnych na polu pomostach lub z łodzi. Na miejscu można wykupić niezbędną do tego licencję wędkarską. Nasze pole namiotowe jest doskonałą bazą do organizowania wycieczek po Wigierskim Parku Narodowym oraz po całym pojezierzu Suwalsko - Augustowskim. Istnieje możliwośc wynajęcia przewodnika z Wigierskiego Parku Narodowego oraz tłumacza w przypadku grup z zagranicy. Niedaleko pola przebiegają trasy rowerowe w tym międzynarodowa R11 i wokół Wigier. Dodatkową atrakcją dla aktywnych turystów jest bliskość trzech sąsiednich państw: Litwy, Białorusi i Obwodu Kaliningrackiego. Szczególnym powodzeniem cieszą się jednodniowe wycieczki do Wilna.

Okoliczne lasy powinny również zadowolić amatorów grzybobrania. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca do wypoczynku na łonie natury, lubisz wędkować, pływać, wędrować po lasach to przyjedź na nasze pole namiotowe do Wigierskiego Parku Narodowego. Znajdziesz tu ciszę, fascynującą przyrodę, malownicze jeziora, przepiękne krajobrazy oraz przyjazną atmosferę. Warto nas odwiedzić.


Cennik


Doba pobytowa liczona jest od godziny 14 w dniu przyjazdu do godziny 13 w dniu wyjazdu.

Opłata za wejście do Parku Narodowego (dodatkowo)
- 4 zł normalny oraz ulgowy 2 zł ( dzieci i młodzież do 23 lat , emeryci i renciści),
- dzieci do lat 7 bezpłatnie.

Licencja wędkarska - według cennika Wigierskiego Parku Narodowego

ZAPRASZAMY SERDECZNIE !© 2007-2019 Internet i Programowanie - Podlaski Serwis Informacyjny - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis mojepodlasie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników.
e-mail: redakcja@mojepodlasie.pl


statystyka