Google wszędzie w serwisie
 
 
 
   

Twoje konto

   
     
    Biuletyn informacyjny  
  
 

Nowa oferta Parku Naukowo-Technologicznego dla przedsiębiorców i młodzieży

Studia podyplomowe MBA Executive, Akademia Młodego Inżyniera oraz warsztaty z dokumentacji pracowniczej - to nowości z oferty edukacyjnej Akademii Parku Naukowo-Technologicznego w Suwałkach.

Od kilku lat Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód w Suwałkach rozwija Akademię Parku, której celem jest poszerzanie wiedzy i kompetencji w ramach prowadzonych szkoleń zawodowych i biznesowych. To również działalność edukacyjna, której celem jest wzrost zainteresowania wśród dzieci i młodzieży z zakresu przedsiębiorczości, programowania oraz pierwszej pomocy przedmedycznej.

Master of Business Administration Executive (MBA Executive)
W 2020 roku nasza oferta została wzbogacona o organizację, wspólnie z Politechniką Białostocką i ekspertami z SGH, studiów MBA Executive, które są skierowane do kadry zarządzającej przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych, pracowników administracji samorządowej i rządowej pełniącej funkcje kierownicze, kandydatów na członków rad nadzorczych oraz osób zainteresowanych problematyką zarządzania. Rekrutacja na studia trwa do końca lutego, natomiast zajęcia rozpoczynają się już 14 marca. Zajęcia dydaktyczne będą realizowane w siedzibie PNT w Suwałkach przy ul. Innowacyjnej 1. Szczegółowe informacje na stronie www.mba.suwalki.pl oraz www.park.suwalki.pl.

Akademia Młodego Inżyniera
To program adresowany do młodzieży w wieku 12 – 16 lat. Zajęcia z różnych przedmiotów przybliżają zagadnienia dotyczące Elektroniki, Informatyki, Automatyki i Robotyki i rozszerzają programy realizowane w szkołach. Nauka w Akademii Młodego Inżyniera opiera się w dużej mierze na doświadczeniach praktycznych. Program zajęć nawiązuje do idei STEM. Zajęcia będą odbywały się w soboty w godzinach od 9.00 do 12.30 w laboratoriach Parku Naukowo-Technologicznego Polska-Wschód w Suwałkach przy ul. Innowacyjnej 1.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach Akademii jest zgłoszenie uczestnika przez jego rodzica lub opiekuna prawnego. Zgłoszenia mogą być dokonywane:
 • Telefonicznie: do poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00, tel. 87 564 22 22
 • Za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro.zarzadu@park.suwalki.pl
  W przypadku dużej liczby zgłoszeń o udziale w zajęciach będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

  Pełny koszt uczestnictwa w zajęciach wynosi:
 • 625 zł przy płatności jednorazowej (wpłata do 22 lutego 2020 r.)
 • 680 zł przy płatności w dwóch ratach (I rata – 340 zł wniesiona w terminie do 22 lutego 2020 r., II rata – 340 zł wniesiona w terminie do 3 kwietnia 2020 r.)

  Szczegółowe informacje na stronie www.park.suwalki.pl.

  Warsztaty z dokumentacji pracowniczej
  Prowadzenie dokumentacji pracowniczej i jej właściwe przechowywanie to od 1 stycznia 2020 r. zadanie dużo trudniejsze niż dotychczas, gdyż dokumentacja taka składa się aż z 5-części, a zasady podziału dokumentów pomiędzy nimi nie są precyzyjne i budzą wiele wątpliwości praktycznych.

  Mając powyższe na uwadze Park przygotował warsztaty, w trakcie których uczestnicy szkolenia rozwiążą kilkadziesiąt zadań związanych z prowadzeniem i przechowywaniem dokumentacji pracowniczej, dzięki czemu będą mogli zweryfikować także zasady zgodnie z którymi prowadzą dokumentacje w swoich zakładach pracy. Warsztaty poprowadzi ekspert w dziedzinie kadr i płac – Łukasz Prasołek.

  Szkolenie odbędzie się 12 lutego 2020 r. Godz. 9:00-15:00 natomiast zgłoszenia można dokonywać poprzez pobranie formularza na stronie www.park.suwalki.pl.
 • ...........................................................................................................................

  © 2007-2020 Internet i Programowanie - Podlaski Serwis Informacyjny - Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Serwis mojepodlasie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników.
  e-mail: redakcja@mojepodlasie.pl


  statystyka