Google wszędzie w serwisie
 
 
 
   

Twoje konto

   
     
    Biuletyn informacyjny  
  
 

Zima w mieście – darmowe lodowisko od mBanku!

Od początku grudnia w samym sercu dziesięciu polskich miast (w tym w Suwałkach) stanęły 300-metrowe bezpłatne lodowiska. To znakomita okazja, aby aktywnie spędzić czas z rodziną oraz przyjaciółmi. Lodowiska będą otwarte do końca ferii zimowych.

Od początku grudnia w samym sercu dziesięciu polskich miast (w tym w Suwałkach) stanęły 300-metrowe bezpłatne lodowiska. To znakomita okazja, aby aktywnie spędzić czas z rodziną oraz przyjaciółmi. Lodowiska będą otwarte do końca ferii zimowych.

mBank ma przyjemność zaprosić wszystkich mieszkańców Bełchatowa, Łomży, Kalisza, Kłodzka, Przemyśla, Raciborza, Stalowej Woli, Suwałk, Włocławka i Żywca na darmowe lodowisko. Od dnia otwarcia (13.12.2019) do 02.01.2020 z lodowiska w Suwałkach skorzystało łącznie 2001 osób.

Wstęp dla wszystkich zainteresowanych i chcących zaznać lodowego szaleństwa jest bezpłatny. To gratka dla osób, które lubią spędzać czas z innymi, bawiąc się i podnosząc swoje umiejętności jazdy na łyżwach. Lodowiska są otwarte od 13 grudnia 2019 roku (z wyjątkiem Kalisza, Łomży i Raciborza, gdzie lodowisko wystartowało dwa dni później) i będą czynne aż do 24 lutego 2020 roku.

Osoby, które nie posiadają własnych łyżew mogą skorzystać z wypożyczalni oferującej pełną rozmiarówkę. Koszt wypożyczenia pary łyżew to 6 zł, jednak klienci mBanku płacą jedynie 1 zł. Aby skorzystać z tańszej opcji wystarczy zapłacić za wypożyczenie kartą z logo banku. Chętni do postawienia swoich pierwszych kroków na lodzie mogą skorzystać z pomocy profesjonalnego instruktora. Natomiast dla najmłodszych, którzy jeszcze nie czują się na łyżwach zbyt pewnie, mBank udostępnił specjalne "chodziki" misie, które pomogą im utrzymać równowagę.

Atmosferę na lodowisku umila dobra muzyka. Aby się rozgrzać i chwilę odpocząć, można też skosztować gorącej kawy. Lodowiska są czynne codziennie od 10.00 do 20.00.

Dokładna lista lokalizacji lodowisk:
 • Łomża - Plac Stary Rynek 1
 • Racibórz - Rynek 11
 • Kalisz - Główny Rynek 20
 • Stalowa Wola - Plac Piłsudskiego
 • Suwałki - Park Konstytucji 3 maja
 • Włocławek - Kilińskiego 2 Bełchatów - plac Narutowicza 1a
 • Kłodzko - Plac Bolesława Chrobrego 12
 • Przemyśl - Plac Niepodległości Jarosława Dąbrowskiego 6
 • Żywiec - Rynek 2
 • ...........................................................................................................................

  © 2007-2020 Internet i Programowanie - Podlaski Serwis Informacyjny - Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Serwis mojepodlasie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników.
  e-mail: redakcja@mojepodlasie.pl


  statystyka