Google wszędzie w serwisie
 
 
 
   

Twoje konto

   
     
    Biuletyn informacyjny  
  
 

Najsłabszy punkt kluczem do perfekcji

Każdy element domu jest ważny. Ostatecznie przecież wszystkie funkcje budynku zależą nie tylko od jednego urządzenia. Bezpieczeństwo na przykład jest wypadkową jakości bramy, okien, drzwi i ogrodzenia, a także pozostałych elementów wyposażenia.

Każdy element domu jest ważny. Ostatecznie przecież wszystkie funkcje budynku zależą nie tylko od jednego urządzenia. Bezpieczeństwo na przykład jest wypadkową jakości bramy, okien, drzwi i ogrodzenia, a także pozostałych elementów wyposażenia. Jeśli którykolwiek z nich okazuje się „słabym punktem” domu, a więc, gdy odstaje w znacznym stopniu od pozostałych, zamiast chronić staje się potencjalnym zagrożeniem. Każdy produkt dla domu jest więc tak dobry jak jego najsłabsza część.

Podstawą dobrego projektu jest jego zrównoważenie. Oprócz rozwijania przydatnych, nowoczesnych funkcji, należy pochylić się nad fundamentem. Na przykład brama garażowa ma się przede wszystkim bezpiecznie otwierać i zamykać. Reszta jest wartością dodaną i dopiero zrównoważone przemyślanymi, podstawowymi funkcjami, daje perfekcyjny produkt. Wynikiem takiego myślenia o produktach dla domu jest brama garażowa PRIME i jej ekonomiczna wersja: UniTherm

Zalety jak na dłoni
W bramach garażowych najbardziej w oczy rzucają się liczby: grubość panelu, czy współczynnik przenikalności cieplnej. Same liczby nic jednak nie mówią, dlatego ich wartość należy oceniać w kontekście całego produktu. Grubość skrzydła w żadnym stopniu nie będzie przewagą, jeśli panel ma niewłaściwą konstrukcję, a nawet najlepszy współczynnik nie pomoże, gdy brama nie posiada właściwych uszczelnień obwodowych i międzypanelowych. Dlatego stworzyliśmy panel INNOVO – zapewniający dobrą izolację termiczną oraz akustyczną, wytrzymałość, a także bezpieczeństwo i estetykę.

Nowa definicja bezpieczeństwa
PRIME już w standardzie jest wyposażona w zestaw czujników optycznych. Na bezpieczeństwie nie wolno oszczędzać, stąd decyzja o uzupełnieniu tych podstawowych rozwiązań o kolejne. Istotne jest zabezpieczenie wszystkich ruchomych elementów konstrukcji. W bramie PRIME łączenia paneli, wał, sprężyny, prowadnice i rolki są uzupełnione starannie zaprojektowanymi osłonami, które z jednej strony gwarantują bezpieczeństwo, z drugiej estetykę całości. Wysokiej klasy automatyczna brama garażowa wymaga równie dobrego napędu. Jest nim z pewnością owoc współpracy marki WIŚNIOWSKI z Somfy – światowym liderem automatyki i inteligentnych systemów sterowania. Napęd METRO został zaprojektowany specjalnie dla bram segmentowych WIŚNIOWSKI, dzięki temu gwarantuje cichą, bezawaryjną i bezpieczną pracę.

Piękny produkt na dekady
Również o pięknie i wytrzymałości decydują detale. Malowane proszkowo elementy konstrukcji i praktyczne oraz estetyczne osłony międzypanelowe tworzą spójny wygląd bramy PRIME również od wewnątrz. Piękno byłoby jednak niczym, gdyby mogło zostać łatwo nadszarpnięte zębem czasu. Perfekcyjnie ocynkowana i malowana proszkowo stal, którą wykorzystujemy przy tworzeniu naszych bram, jest odporna na warunki atmosferyczne – nie zaszkodzi jej więc ani wilgoć, ani ostre słońce. W bramie PRIME w miejscu połączeń paneli zastosowano aż pięć warstw blachy, co gwarantuje trwałość przez dekady. Skrzydło bramy garażowej PRIME porusza się na specjalnie zaprojektowanych łożyskowanych rolkach. Wpływa to na cichą pracę oraz mniejsze zużycie samych rolek i prowadnic.

Perfekcja w każdym detalu
Brama garażowa PRIME to produkt perfekcyjny – nie tylko ze względu na doskonały projekt i wytrzymałość. Jest nim przede wszystkim dlatego, że nie posiada słabych punktów. Każdy element bramy PRIME buduje jej doskonałość, każdy o krok wyprzedza konkurencję. W sumie tworzą produkt, z którym nie może równać się żadna dostępna na rynku segmentowa brama garażowa.
...........................................................................................................................

© 2007-2020 Internet i Programowanie - Podlaski Serwis Informacyjny - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis mojepodlasie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników.
e-mail: redakcja@mojepodlasie.pl


statystyka