Google wszędzie w serwisie
 
 
 
   

Twoje konto

   
     
    Biuletyn informacyjny  
  
 

Rozpocznij dzień z kawą SIDO

Wielu z nas nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia bez \"małej czarnej\". Picie kawy dla wielu osób to stały rytuał w ciągu dnia. Jedni piją, aby pobudzić organizm do działania, a inni uwielbiają delektować się smakiem i zapachem kawy. Dla tych ostatnich mamy coś specjalnego.

Wielu z nas nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia bez "małej czarnej". Picie kawy dla wielu osób to stały rytuał w ciągu dnia. Jedni piją, aby pobudzić organizm do działania, a inni uwielbiają delektować się smakiem i zapachem kawy. Dla tych ostatnich mamy coś specjalnego.

Palarnia kawy Sido zajmuje się kawą prawie od 30 lat. W tym czasie firma zmieniała swoje lokalizacje, aby ostatecznie osiąść na ulicy Diamentowej w Suwałkach w przestronnym, nowoczesnym zakładzie. Produkty marki SIDO sprzedawane są w różnych gramaturach jako kawy mielone, ziarniste czy rozpuszczalne, w kraju i za granicą oraz jako marka własna w sieciach handlowych.

Od roku firma Sido wprowadziła do swojego asortymentu kawy świeżo palone i cały czas poszerza tę grupę produktów. Na początku była arabika z Brazylii, Kolumbii i Etiopii. Potem dołączyły inne kawy oraz mieszanki opracowane przez zakładowe laboratorium. Wszystkie produkty są najwyższej jakości, poczynając od wyselekcjonowanego ziarna po obróbkę we własnym zakładzie. Każda z kaw pochodzi z innej części świata i charakteryzuje się innymi walorami smakowymi. Poszukujący znajdzie swój ulubiony smak, lub z proponowanych ziaren może stworzyć własne mieszanki. Kawa produkowana jest w krótkich seriach i trafia do klienta bardzo świeża, o czym można się przekonać dzięki dacie wypalenia na każdym opakowaniu.

Aby dowiedzieć się, która kawa ma orzechowo-migdałowy i czekoladowy smak, czy też w jakich warunkach uprawiana jest kawa w Kenii, Indiach, czy Kolumbii, zajrzyj na stronę internetową www.sido.com.pl W sklepie internetowym najwygodniej kupisz każdą z produkowanych przez Sido kaw. Dodatkowo jest tam sporo promocji np. darmowa dostawa, półkilogramowy gratis i ostatnio duża promocja na kilogramowe ziarno. Najświeższe i najtańsze kawy można kupić jednak w sklepie firmowym na ulicy Diamentowej 6.

Dla firm SIDO przygotowało specjalną ofertę. To personalizowane produkty z bogatej palety z możliwością oznakowania logo marki dowolnej firmy zamawiającej kawę np. jako prezent dla swoich klientów.

Aby wszystkim uświetnić piękny czas Świąt Bożego Narodzenia Sido stworzyło pakiet Kaw Świątecznych mielonych i ziarnistych, które mogą być też doskonałym prezentem pod choinkę. Kawy te można zdobyć w Konkursie Świątecznym na naszym firmowym fp https://www.facebook.com/SidoCafe

Życzymy wszystkim smacznej kawy każdego dnia!

...........................................................................................................................

© 2007-2020 Internet i Programowanie - Podlaski Serwis Informacyjny - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis mojepodlasie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników.
e-mail: redakcja@mojepodlasie.pl


statystyka