Google wszędzie w serwisie
 
 
 
   

Twoje konto

   
     
    Biuletyn informacyjny  
  
 
  Usługi [15911]
  Sprzęt komputerowy [7790]
  Motoryzacja [75417]
  Sprzęt audio-video [54]
  Telefony komórkowe [12944]
  Praca [99224]
  Turystyka [353]
  Inne [10656]
  Agroturystyka
  Pensjonaty
  Domy i domki
  Hotele i motele
  Ośrodki wczasowe
  Turystyka aktywna
  Szkolenia i konferencje
  Gastronomia
  Campingi
dodaj swoją firmę »
Dom i budownictwo Finanse Handel Komputery i Internet Komunikacja i transport Kultura i Sztuka Medycyna i zdrowie Motoryzacja Nauka i szkolnictwo Prawo i podatki Produkcja Reklama i media Rolnictwo i ogrodnictwo Rozrywka i gastronomia Sport i rekreacja Turystyka i noclegi Urzędy, instytucje i organizacje Usługi Telekomunikacja Zdrowie i uroda
dodaj swoją reklamę »

Warning: file_get_contents(http://www.it-service.pl/panel/serwisy/mojepodlasie_menus.php) [function.file-get-contents]: failed to open stream: Connection refused in /srv/www/vhosts/suwalki.info/www/suwalki2014/mojepodlasie/imprezy_menus.php on line 5
Praca kierownik Media Expert
Fryzjer dziecięcy
Czego trzeba na Sejneńskiej?
Hocus Pokus Praca
ortopeda dziecięcy
Przychodnia genetyczna i rezonans
plaże okolice
sprzęt agd
muzeum wystawy
Pizza Suwałki gdzie?
Internetowa baza nieruchomości

Nowy wolnostojący, drewniany dom w okolicy Szelmentu


pokaż więcej »
Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 05-02-20

1 USD: 3,8654
1 EUR: 4,2620
1 CHF: 3,9744
1 LTL :
1 GBP: 5,0504
Nowa oferta Parku Naukowo-Technologicznego dla przedsiębiorców i młodzieży
Jak ocenić bukmachera?
3 niezawodne sposoby na piękną cerę bez niedoskonałości
Uda się po raz drugi? Wigry wiosną chcą uratować ligowy byt
Zima w mieście – darmowe lodowisko od mBanku!
DO: PiS z większością w sejmiku. Co to oznacza dla Suwałk?

Przypomną
Panie Prezydencie a jak Pan traktował Radnych z PiS w ubiegłej kadencji ? Zapomniał Pan największy klub i nie miał Przewodniczącego Rady. Po Pani Jabłońskiej też Pan przejął komisję. Oj nie ładnie a teraz liczy Pan na normalną współpracę. Oj ,żeby to nie odbiło się czkawką.
autor: ~Kolka
.
No to się suwalczanie popisali w wyborach głosując na "bezpartyjnego" prezydenta i "bezpartyjnych" radnych. Wiadomo było że na Podlasiu wygra PiS i jakbyśmy mieli prezydenta i radę z tego ugrupowania to by była współpraca. Dla naszego prezydenta lepiej by było żeby PO rządziło (co widać po uroczystosciach-kto z kim przystaje). No ale niestety suwalczanie wierzą w tą "bezpartyjnosc" i tak głosują.
autor: ~Konrad
Konrad
Konrad, weź nie pi3rdoI, po prostu Zieliniak go nie zapraszał, więc nie chodził. Powiedziałbm nawet - był niemile widziany.
autor: ~Marcin
stołki
Pani NAszkiewicz pewnie dostanie jakiś stołek w ratuszu w ramach otarcia łez nie na darmo wydreptywała ścieżki za Renkiewiczem. Tam gdzie Renkiewicz otwierał tam Pani Naszkiewicz pięknie się uśmiechała i klaskała.
autor: ~olo
Przypominam Czesia nowego Wallenroda
Jarosław Dworzański (PO) wypowiedź w sądzie do Czesława Renkiewicza w 2014: Jestem pod silnym wrażeniem bohaterstwa Czesława Renkiewicza, który pod lufami pistoletów trzech szantażystów z PO potrafił odmówić przystąpienia do tej partii, uważając słusznie, że nie ma takiej ceny, za którą mógłby oddać swoją bezpartyjność, Przez cztery lata znosił męki milczenia i udawał przyjaźń z szantażystami. Dopiero teraz, żegnając się z wyborcami, zdobywa się na następny akt bohaterstwa i opowiada, w jak nieludzkich warunkach był przez ten czas przetrzymywany. Czesiu, nowy Wallenrodzie, współczuję Ci z całego serca.
autor: ~Józef K.
~Józef K. : ~olo ~Konrad
PiS prowadziło żałosną, brutalną, brudną, wredną kampanię przy udziale wiadomo kogo, więc teraz niech ma żal do siebie i do wiadomo kogo. Czas się pogodzić z rezultatem.
autor: ~Marcin
Ukaranie Suwałk?
Pomijanie Suwałk przy podziale środków z UE, byłby nierosądne politycznie, bo uderzałoby też w suwalczan zwolenników PiS. Oczywiście, niektórym przychodzą pomysły, aby tak zasłaniać Słońce, aby świeciło tylko na swoich, ale z wykonalnością tego i efektywnością bywają problemy. Pomijam pomysł umieszczenia przeciwników w ciemnych celach.
autor: ~Jerzy Broc
Marcin
Jak widać Czesław Renkiewicz nie zawsze przyjaźnił się z Platformą Obywatelską. To wręcz była przyjaźń koniunkturalna. Dlatego należy uważać na przyjaźnie z prezydentem Renkiewiczem.
autor: ~Józef K.
Józef
to teraz nic nie stoi na przeszkodzie żeby nasz Czesław zaprzyjaźnił się z Pisem
autor: ~Koń Trojański
to oznacza, że mierni ale wierni będa rządzić w semiku
może za dużo nie zepsują:))))a gdzie Antoniego schowali przed wyborami????
autor: ~olo
~Koń Trojański
Drerehajło, Stanisław Derehajło, były wójt Bociek, pszczelarz gawędziarz, jak o sobie mówi. Doradca do spraw cyberbezpieczeństwa wicepremiera Gowina jest już w sejmiku
autor: ~Józef K.
sukcesy Naszkiewicz i Szmidta
jak myślicie, jakie stołki zaproponuje Czesław za taki skuces PO w wyborach na prezydenta miasta? 2 % to jeszcze nigdy nie widziałam takiego sukcesu. Jakiż intelekt władz Po był w tak misterną intrygę włożony. zaprawde tęgie głowy.
autor: ~Kasia
Zaiste,
Tzw. Koalicja Obywatelska (nie mylić z milicją obywatelską) poniosła w Suwałkach, ale również w województwie sromotną klęskę. Na otarcie łez pozostał Białystok. Myślę że Tyszkiewicz dostanie nieźle po tyłku. Czego się nie weźmie w plecy, od kampanii Komorowskiego począwszy. Ale jak się ma na listach do rady miasta takie kwiatki jak pewna nauczycielka z KODziarskim zacięciem, to czego się spodziewać.
autor: ~Luk
~Luk
Mury podlaskich miast: Białystok, Łomża, Augustów, Suwałki oparły się najazdowi Mongołów, jednak na prowincji palą i grabią. W Suwałkach obce oddziały doszły koszar na Wojska Polskiego, ale zostały odparte na linii Hańczy.
autor: ~Zenek
Zenuś
I co tera bedzie jak wygralim to na tej hancy łódki puścim
autor: ~Śwagry
Panie Jerzy
Nie jestem z tych ,żeby się mścić. Ale chcę Panu przypomnieć ,że Pan Prezydent też honorowo nie postępował. Przypomnę największy klub w radzie poprzedniej kadencji nie miał Przewodniczącego rady i kiedy Pani Jabłońska złożyła rezygnację z radnej to jej komisja nie została dla PIS tylko przejęła formacja Prezydenta. To tak tylko na marginesie.
autor: ~Kazimierz
P. Kazimierz
Co prawda, to prawda. Też uważam, że wypadało tę funkcję nie przejmować. Jednak nic mi nie wiadomo, żeby w Suwałkach ograniczano np. inwestycje na obszarach, gdzie mieszka większość sympatyków PiS.
autor: ~Jerzy Broc
Panie Jerzy
Trochę Pan przesadził z tym porównaniem. Pozdrawiam
autor: ~Kazimierz
Panie Prezydencie
serdecznie gratuluję wygranej w Suwałkach!!!!
autor: ~ewelina
Tu piszemy o sejmiku
ewelina tu o sejmiku. Brawo PIS
autor: ~Igor
Kredyt zaufania
Bardzo dobrze że wygrał PIS będzie możliwość sprawdzenia jakie korzyści z tego będą miały Suwałki a wyborcy docenia to w następnych wyborach.
autor: ~Nick
usunięto przez administratora
usunięto przez administratora
autor: brak
KOMITET WYBORCZY CZESŁAWA RENKIEWICZA
W Suwałkach wygrał komitet wyborczy Łączą nas Suwałki Czesława Renkiewicza, a w sejmiku wygrał PIS. W Podlaskim wygrał PIS, również w Suwałkach jako kandydata do sejmiku większość wybrała pana Ryszarda Łanczkowskiego. Jak to się stało - chyba czegoś tu zabrakło. No nic, teraz będę obserwować jak Komitet wyborczy pana Renkiewicza będzie współpracować z Sejmikiem (PIS) i jakie środki będą spływać do Suwałk.
autor: ~XXYY
Poczekamy zobaczymy.
Poczekamy zobaczymy co zrobi Czesiu. Mówi że będzie chciał współpracować, a to tylko słowa. Słowa pod publikę. Nówi to co ludzie chcą usłyszeć. Czesław zrobić może to co robi, robiło, wielu włodarzy miast gmin sołectw..., na wzmianki od radnych o pozyskiwaniu środków od rządu, odpowiadało że nie będą poniżać się i od tego rządu pieniędzy nie chcą, potem wychodzą na forum i plują, że nie dostali pieniędzy od PiS-u. Tyle ze zwykły szary wyborca nie wie jak jest naprawdę, zna tylko to co usłyszy od dziennikarzy. A jeżeli już ktoś informuje, przekazuje prawdziwe informacje, pokazuje jak jest rzeczywiście, to zostaje opluty i okrzyknięty kłamcą. życzę wszystkim mieszkańcom Suwałk miłych lotów z suwalskiego lotniska, a kogo nie stać, (O przepraszam, obiecywał Czesiu że poprawi sytuację suwalczan , mam nadzieję ze materialną również i za 5 lat wszyscy z Suwak bedziemy juz latać), to miłego spoglądania na samoloty.
autor: ~nik
nikt nie potrafi i nie wie że Panie Szmul
wygląda to tak pkt.1 władza 2.kasa i oczywiście 500 + a Kaczyński iloma samochodami go wożą? i ilu ma ochroniarzy? Co, ile ma.? dlatego wygrali wybory...........................
autor: ~adam
nieprawdopodobny wręcz wstyd
i lata nieszczęść dla najbiedniejszego regionu w kraju, ale sami chcieliście, cieniasy, żeby partia petentów, klienteli 500 plus i oszukanych przez Jurgiela rządziła
autor: ~bułgarskie metro dla Suwałk
Ciszej nad kabzą
Cepelia w ratuszu będzie miała problem, ale przecież nie o rozwój Suwałk chodzi i jakąś tam współpracę, ale o pensyjki i układy dla śwagrów chodzi. O spokojne pięć lat na nabijanie kabzy.
autor: ~bajkonur dla Suwałk
szwagry
Rodzina musi gdzieś robić, a to duża rodzina...
autor: ~Kabza
rozwój z Jurgielem
xD
autor: ~beka z pisbolszewii
nie popieram Czesława
to zastanawia mnie czy jednak dla miasta nie lepiej by było by wygrał ktoś inny Gorlo albo Sieczkowski? ktoś bardziej przychylny władzy, teraz się dopiero zadłużymy....
autor: ~Antypis
Ktoś będzie spłacał
Czesio odejdzie, długi zostaną. Z naiwnymi wyborcami.
autor: ~Kabza
towarzyszu Kabzelot
skoro pisbolszewia, która zalała sejmik nie da pinienców dla Suwałków to i nie będzie dalszego zadłużania na inwestycje unijne: pocałujta w ****e wójta
autor: ~beka z pisbolszewii
~beka z pisbolszewii
towarzysze są w ratuszu i ich tw. Nie będzie pieniędzy, to za co zrealizują swoje wyborcze obiecanki? Będą płakać, że nie mogą niczego zrobić, albo zaczną dalej zadłużać miasto. Tak, czy siak, będą nabijać kabzę, bo tylko o to im chodzi.
autor: ~Kabza
tak czy siak
beka z nienawistnej pisbolszewii, Jurgieli i innego parafialnego wieśniactwa
autor: ~beka z pisbolszewii
Suwalczanie sami sobie zgotowali ten los
Zamiast mądrze podejść do sprawy przewidzieć kto będzie rządził w województwie nie było trudno, a tak mamy Renkiewicza który wojował.. niestety widzę że w Suwałkach brakuje ludzi myślących
autor: ~Czerwiec
Piotrze zbyt szybko odszedłeś.
Szkoda Piotra.Odszedł zdecydowanie za szybko. Spoczywaj w pokoju.
autor: ~Rafał
Kto głosował na Jerzyka
Jerzyk otrzymał 4 głosy-swój, żony i syna.Niech się przyzna kto był tym czwartym, bo spac nie mogę.
autor: ~Anna
tak trzymać
Suwałki poradzą sobie i bez PiS****sejmiku
autor: ~suwalczanin
suwalczanin
Myślałem,że jesteś trochę mądrzejszy ale tu był mój błąd w Twojej ocenie. Bez kasy Urzędu Marszałkowskiego to ty se możesz. I nie siej takiej propagandy.
autor: ~Ludek
do Ludka
To nie ja, a miejskie władze z pełną świadomością sekowały PiS przez cztery lata. Teraz nie ma się co oglądać na Sejmik i Marszałka. Proste?
autor: ~suwalczanin
suwalczanin
Moim zdaniem jeżeli Prezydent zachowa zdrowy rozsądek to i Urząd Marszałkowski będzie też ok. Tylko dobro mieszkańców się liczy i myślę ,że tu zostanie zawarte jakieś porozumienie. Oby dla dobra Nas mieszkańców.
autor: ~Ludek
To oznacza
Źe to nie są prywatne ani partyjne pieniądze PiS i należą się nam jak psu kiełbaska.
autor: ~Max
To oznacza dla Suwałk
że będziemy mieli wice marszałka pana Romualda Łanczkowskiego. A może i marszałka jak to dobrze rozegra pan minister .
autor: ~Rabarbar
Pyrrusowe zwycięstwo w Suwałkach ,PIS bierze Urząd Marszałkowski w Białymstoku
Wszystko jest już jasne chodzi o Podlasie,PIS będzie rządził w Marszałkowskim a jak będzie rządził PIS to Prezydenta Miasta Suwałk może pomarzyć tylko o bezpośrednich inwestycjach i dofinansowaniach unijnych i innych dotacjach celowych z Białegostoku i Warszawy.Zatem jak sam Renkiewicz i Ratusz w bezczelny sposób psioczył i naśmiewał się z PISu przez ostanie lata to na pewno spotka się z bardzo niemiłą niespodzianka finansowa nie niech nie liczy tutaj na jakiś numerek zgniłego kompromisu pod stołem z nowym Zarządem Marszałkowim czy Centralną w Warszawie, a ponadto wiemy też jaki jest stan faktyczny finansów Suwałk ,zatem dalszy komentarz jest zbytyczny bo wygrać można stołek na następny 5 lat ,ale przegrać Miasto Suwałk na pokolenia , jak to było za fryzjera Lewaka Wawrzyńca Gałaja . Yelita z Ratusza suwalskiego przelicytowała na całego ,bo teraz nie będzie ani kasy z Białegostku ani też z Warszawy.I tak ta dziwna zabawa w Wizje na koszt podatnika suwalkiego skończy się w takim samym wydaniu jak Lewaka -Komunisty aka Wawrzyńca Gałaja.,Miałeś chłopie złoty Róg. został ci się tylko solidny dług zaciągniety przez tych asów z Ratusza na Wizje szklanych domów i ich fantasmagorii.Przelicytowaliście towarzysze i ich całe te yelity suwalskie.A miało być tak świetliście na przyszłośc. Czyli zostało im robienie geszeftów pod stołem z tego co będzie z podatków lokalnych oraz tzn miejskich przetargów przez następny 5 lat dopóki w międzyczasie nie wkroczy CBA i ABW do Ratusza i spółek celowych wraz PNT i innymi spec tworami innowacyjnej gospodarki suwalskiej. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Dokładnie Nemo, a to wszystko wyjaśnia bo tylko około 16 tyś z ponad 54 tyś uprawnionych do głosowania ,oddało swój głos na Renkiewicza.Mniejszość rządzi więkoszością w Suwałkach Prosta matematyka, 70 procent wyborców nie głosowało na Renkiewicza - 2018-10-22 13:34:53 Uprawnionych do głosowania było 54 037 mieszkańców Suwałk. Na Renkiewicza zagłosowało 15 877, czyli około trzydziestu procent. Prosta matematyka, 70 procent uprawnionych do głosowania, nie głosowała na Renkiewicza. zgłoś do usunięcia | autor: ~Nemo SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS Nowe odkrycia - 2018-10-22 14:41:04 O, to nowe odkrycie: prezydent miasta jest pracownikiem wynajętym przez mieszkańców! To nowa wykładnia obowiązująca od tych wyborów? Nie będzie pensji z kosmosu? Nie będzie po 28 tysięcy złotych za zaległy urlop? Drejer nie będzie wizytówką Renkiewicza? Biedny suwalku, po takiej wygranej nikogo nie ozłocą? zgłoś do usunięcia | autor: ~Nemo zgłoś do usunięcia | autor: ~Szmul- Z.S zgłoś do usunięcia | autor: ~Szmul- Z.S
autor: ~Szmul- Z.S
Pieniądze
Pieniędzy nie było, nie ma i nie będzie.
autor: ~Vincent
co będzie z tym portalem?
.
autor: ~gienek
Nie będzie niczego
do Gieniek : Śmierć rządzi.
autor: ~Vincent
Zmarł Piotr Sudnikowski
23 października odszedł Piotr Sudnikowski - właściciel firmy IT -Service i portalu suwalki.info. --------------------- Wygląda, że nie ma osoby chętnej do jego prowadzenia. Trochę szkoda, w sumie niektórzy to czytali. Niektórzy nawet pisali. ----------------------- Może znajdzie się osoba, która pociągnie suwalki.info.
autor: ~XXYY
Komentarz do pis z wiekszosvia sejmiku
Opatrznosc Boza! Nawet ten ,ktory Suwalki za swoj prywatny folwark ma nic nie wskórał ,a tak na marginesie ,nastepny dom w Krzywym nie bedzie pilnowany przez policjantow! Przebierancow zresztą. Brawo Suwalczanie za wybor P. Rynkiewicza ,widac ,ze mozna na Was liczyc! Brawo!
autor: ~Peggi blue
Marszałek
Sensacja:PiS mając większość w sejmiku przegrał w głosowaniu stanowisko marszałka, a to znaczy bunt.
autor: ~Robert
To oznacza jedno
Suwalczanie w większości to analfabeci z pogłębioną amnezją którzy nie potrafią czytać . Nie potrafią poszukać informacji na temat ludzi na których głosują a żywią się propagandą z miejskich gazetek i radia 5 . Jak przed wyborami otwieram foldery reklamowe komitetów wyborczych widzę tylko te same nazwiska krętaczy którzy opanowali to miasto . Jak ojciec jest już ślepy i głuchy ze starości to na to miejsce automatycznie wskakuje jego syn lub kuzyn
autor: ~krak
Bardzo trafny nick
Ale nie zapominaj, że w Suwałkach rządzi partia Czesława wybrana przez ciemny lud i to wcale nie pisowski
autor: ~Edyta
szwa-groza
Rodzina musi gdzieś robić, a to duża rodzina...
autor: ~śwagier
tak trzymać
Suwałki poradzą sobie i bez pis****sejmiku
autor: ~suwalczanin
imię:
e-mail:
temat:
treść:

Wpisz kod widoczny powyżej
 

PARTNERZY© 2007-2020 Internet i Programowanie - Podlaski Serwis Informacyjny - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis mojepodlasie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników.
e-mail: redakcja@mojepodlasie.pl


statystyka