Google wszędzie w serwisie
 
 
 
   

Twoje konto

   
     
    Biuletyn informacyjny  
  
 
  Usługi [15911]
  Sprzęt komputerowy [7790]
  Motoryzacja [75417]
  Sprzęt audio-video [53]
  Telefony komórkowe [12944]
  Praca [99224]
  Turystyka [353]
  Inne [10655]
  Agroturystyka
  Pensjonaty
  Domy i domki
  Hotele i motele
  Ośrodki wczasowe
  Turystyka aktywna
  Szkolenia i konferencje
  Gastronomia
  Campingi
dodaj swoją firmę »
Dom i budownictwo Finanse Handel Komputery i Internet Komunikacja i transport Kultura i Sztuka Medycyna i zdrowie Motoryzacja Nauka i szkolnictwo Prawo i podatki Produkcja Reklama i media Rolnictwo i ogrodnictwo Rozrywka i gastronomia Sport i rekreacja Turystyka i noclegi Urzędy, instytucje i organizacje Usługi Telekomunikacja Zdrowie i uroda
dodaj swoją reklamę »
Praca kierownik Media Expert
Fryzjer dziecięcy
Czego trzeba na Sejneńskiej?
Hocus Pokus Praca
ortopeda dziecięcy
Przychodnia genetyczna i rezonans
plaże okolice
sprzęt agd
muzeum wystawy
Pizza Suwałki gdzie?
Internetowa baza nieruchomości

Grunt budowlany w Słobódce, gm. Szypliszki


pokaż więcej »
Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 05-02-20

1 USD: 3,8654
1 EUR: 4,2620
1 CHF: 3,9744
1 LTL :
1 GBP: 5,0504
Nowa oferta Parku Naukowo-Technologicznego dla przedsiębiorców i młodzieży
Jak ocenić bukmachera?
3 niezawodne sposoby na piękną cerę bez niedoskonałości
Uda się po raz drugi? Wigry wiosną chcą uratować ligowy byt
Zima w mieście – darmowe lodowisko od mBanku!
Najpiękniejsze miejsca na Internetowej Mapie Suwalszczyzny
Okres planowania letniego wypoczynku trwa. Jak co roku tysiące turystów będą odpoczywać na Suwalszczyźnie. Już teraz szukają w internecie kwater i pensjonatów, w których będą mogli odpocząć. Pomocą w promocji obiektów turystycznych z pewnością okaże się Internetowa Turystyczna Mapa Suwalszczyzny – www.mapa.suwalszczyzna.net .

Turyści szukają wspaniałych krajobrazów i ciszy, ale coraz częściej także ofert aktywnego wypoczynku. Każdy klient ma inny gust, oczekiwania i zasobność portfela, dlatego propozycje naszego regionu zebrane w jednym miejscu - www.suwalszczyzna.net - są bardzo zróżnicowane. Od luksusowych hoteli i ofert wynajmu apartamentów, poprzez doskonale wyposażone pensjonaty i kwatery agroturystyczne, po spartańskie warunki w domkach i na campingach, gdzie kontakt z naturą jest najbliższy.

Do wybranego obiektu turyści muszą jednak dojechać, a adres pocztowy obiektu turystycznego może być czasem nieco mylący, zwłaszcza że niektóre sauny czy campingi takiego po prostu nie posiadają. Standardem stało się dodawanie na stronach internetowych obiektu mapy dojazdu. Twórcy Internetowej Turystycznej Mapy Suwalszczyzny poszli o krok dalej. Przygotowali kompletny plan oferty turystycznej naszego regionu - www.mapa.suwalszczyzna.net .

- Każdy obiekt zlokalizowany na naszej mapie jest opatrzony krótkim opisem zawierającym dane teleadresowe. Można też zapoznać się ze szczegółową ofertą klikając w „więcej” i przechodząc do pełnej prezentacji obiektu w Portalu Turystycznym Suwalszczyzna – www.suwalszczyzna.net . Atrakcyjnie położone i wypromowane obiekty mają już zarezerwowaną znaczną cześć miejsc noclegowych na cały sezon – dodają.

Administratorzy portalu www.suwalszczyzna.net czekają na dane GPS kolejnych obiektów. - Warto już teraz zadbać o rezerwacje na najbliższy sezon wakacyjny i umieścić swój obiekt na Internetowej Mapie Turystycznej Suwalszczyzny – zachęcają. Podkreślają także, że publikacja ofert turystycznych na www.mapa.suwalszczyzna.net jest bezpłatna w pakiecie z ofertą na Portalu Turystycznym Suwalszczyzna.

komentarze [2] | powrót »


PARTNERZY© 2007-2020 Internet i Programowanie - Podlaski Serwis Informacyjny - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis mojepodlasie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników.
e-mail: redakcja@mojepodlasie.pl


statystyka