Google wszędzie w serwisie
 
 
 
   

Twoje konto

   
     
    Biuletyn informacyjny  
  
 
  Usługi [15783]
  Sprzęt komputerowy [7774]
  Motoryzacja [75158]
  Sprzęt audio-video [52]
  Telefony komórkowe [12937]
  Nieruchomości [172]
  Praca [98036]
  Turystyka [353]
  Inne [10604]
  Agroturystyka
  Pensjonaty
  Domy i domki
  Hotele i motele
  Ośrodki wczasowe
  Turystyka aktywna
  Szkolenia i konferencje
  Gastronomia
  Campingi
dodaj swoją firmę »
Dom i budownictwo Finanse Handel Komputery i Internet Komunikacja i transport Kultura i Sztuka Medycyna i zdrowie Motoryzacja Nauka i szkolnictwo Prawo i podatki Produkcja Reklama i media Rolnictwo i ogrodnictwo Rozrywka i gastronomia Sport i rekreacja Turystyka i noclegi Urzędy, instytucje i organizacje Usługi Telekomunikacja Zdrowie i uroda
dodaj swoją reklamę »
Praca kierownik Media Expert
Fryzjer dziecięcy
Czego trzeba na Sejneńskiej?
Hocus Pokus Praca
ortopeda dziecięcy
Przychodnia genetyczna i rezonans
plaże okolice
sprzęt agd
muzeum wystawy
Pizza Suwałki gdzie?
Internetowa baza nieruchomości

Działka siedliskowa nad rzeką Marycha na Podlasiu


pokaż więcej »
Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 13-12-19

1 USD: 3,8234
1 EUR: 4,2747
1 CHF: 3,8919
1 LTL :
1 GBP: 5,1292
Rozpocznij dzień z kawą SIDO
Elegancki prezent dla mężczyzny. Jaki upominek wybrać?
Przewodnik prezentowy firmy Majster
Ostatni domowy mecz przed przerwą zimową. Wigry - Stal.
Wszystko, co musisz wiedzieć o wizytówkach w Google
Działacz KODu pisze do senator Anders i zaprasza do wspólnej podróży
Czy nie zechciałaby Pani Senator chociaż raz towarzyszyć mi w podróży do Suwałk? Trasa Warszawa-Suwałki szosą w przebudowie i wizyta w biurze senatorskim to będą dla Pani zupełnie nowe wrażenia - pisze w liście Marcin Skubiszewski. Działacz KODu odniósł się też do trwającej 2 lata rozprawy.

15 posiedzeń, 5 sędziów, wiele przesłuchań, manifestów, okrzyki radości i oburzenie - tak w największym skrócie można streścić dwuletni proces osób obwinionych o zakłócenie wystawy o gen. Władysławie Andersie. W miniony czwartek działacze KODu usłyszeli wyrok. Sąd uznał ich winnymi, ale odstąpił od kary. Sędzia uznał, że o ile wystawa stanowiła niewątpliwie element kampanii wyborczej Anny Marii Anders, to, nie można było usprawiedliwić zachowania obwinionych podczas wystawy. Według sądu, obwinieni sprowokowali sytuację, zakłócili spokój i porządek publiczny.

Zanim jednak zapadł wyrok, obwiniony Marcin Skubiszewski wystosował do Anny Marii Anders bardzo osobisty list. - Moja wypowiedź z 4 marca 2016 poskutkowała procesem, w który zaangażowanych było dotychczas pięciu sędziów: dwóch mnie uniewinniło i teraz mają problemy dyscyplinarne, dwóch innych te uniewinnienia uchyliło. Z niecierpliwością czekam na wyrok, a następnie na karę lub nagrodę, jaka zapewne spotka piątego sędziego - napisał.

Jak dodał, 15 posiedzeń sądowych, było dla niego równoznaczne z 15 podróżami z Warszawy do Suwałk. - Kiedy jest Pani w podróży z Polski do USA, to bardzo proszę, żeby lecąc samolotem z prędkością 900 km/h i pijąc szampana, pomyślała Pani o mnie, bo najprawdopodobniej ja w tym samym czasie jadę z Warszawy do Suwałk z prędkością 40km/h - napisał Skubiszewski.

Działacz KODu zaproponował także senator wspólną podróż do naszego miasta. - Czy nie zechciałaby Pani chociaż raz towarzyszyć mi w podróży do Suwałk? Bardzo by mnie to zaszczyciło i uradowało. Mogłaby Pani pójść do swojego biura senatorskiego porozmawiać z mieszkańcami. Ponieważ może Pani nie pamiętać, gdzie się to biuro znajduje, dla pewności zamieszczam mapkę - napisał. Jak dodał, jedną z atrakcji mogłoby być także pływanie po którymś z jezior. - Być może Pani tego nie wie, ale wokół Suwałk są wspaniałe jeziora - zauważył.

- Podróż Warszawa-Suwałki szosą w przebudowie, wizyta w Pani biurze senatorskim, pływanie po jeziorze - to będą dla Pani zupełnie nowe wrażenia - podsumował Marcin Skubiszewski.

komentarze [9] | powrót »


PARTNERZY© 2007-2019 Internet i Programowanie - Podlaski Serwis Informacyjny - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis mojepodlasie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników.
e-mail: redakcja@mojepodlasie.pl


statystyka