Google wszędzie w serwisie
 
 
 
   

Twoje konto

   
     
    Biuletyn informacyjny  
  
 
  Usługi [14715]
  Sprzęt komputerowy [7649]
  Motoryzacja [72186]
  Sprzęt audio-video [52]
  Telefony komórkowe [12787]
  Nieruchomości [172]
  Praca [80682]
  Turystyka [360]
  Inne [10103]
  Agroturystyka
  Pensjonaty
  Domy i domki
  Hotele i motele
  Ośrodki wczasowe
  Turystyka aktywna
  Szkolenia i konferencje
  Gastronomia
  Campingi
dodaj swoją firmę »
Dom i budownictwo Finanse Handel Komputery i Internet Komunikacja i transport Kultura i Sztuka Medycyna i zdrowie Motoryzacja Nauka i szkolnictwo Prawo i podatki Produkcja Reklama i media Rolnictwo i ogrodnictwo Rozrywka i gastronomia Sport i rekreacja Turystyka i noclegi Urzędy, instytucje i organizacje Usługi Telekomunikacja Zdrowie i uroda
dodaj swoją reklamę »
Koncert Korteza z zespołem
RESO Suwałki 10,5 - Miejskie Święto Biegania
XVII Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży „Wigraszek 2018”
Półkolonie kulinarne 2018 - I turnus
Półkolonie sielankowe 2018 - I turnus
Praca kierownik Media Expert
Fryzjer dziecięcy
Czego trzeba na Sejneńskiej?
Hocus Pokus Praca
ortopeda dziecięcy
Przychodnia genetyczna i rezonans
plaże okolice
sprzęt agd
muzeum wystawy
Pizza Suwałki gdzie?
Internetowa baza nieruchomości

Działka budowlana w Sobolewie k. Suwałk


pokaż więcej »
Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 23-05-18

1 USD: 3,6693
1 EUR: 4,3037
1 CHF: 3,7007
1 LTL :
1 GBP: 4,9034
Six Sigma: zrozumieć cel
Pożyczki krótkoterminowe - różnica w kosztach to nawet 1000 zł
Jak wybrać meble, z których dziecko nie wyrośnie?
Budowa domu w 2018 roku będzie dużo droższa
OC dla początkujących kierowców - da się tanio?
Predatorzy szykują się do ataku
Zaledwie kilka dni dzieli miłośników sportu od wyjątkowego wydarzenia, jakim jest Predathlon. W scenerii Suwalskiego Parku Krajobrazowego uczestnicy pokonają biegiem, w kajaku i na rowerze 59 km. Organizatorzy nie zapomnieli też o najmłodszych i tych, którzy chcą tylko pobiegać. Zapisy wciąż trwają.

Przygotowania do drugiej edycji Predathlonu idą pełną parą. Już bowiem 9 września miłośnicy zawodów biegowych, kajakarstwa i jazdy na rowerze zmierzą się ze sobą, by zdobyć tytuł Predatora. - Dopinamy szczegóły, mamy już nagrody, gadżety, w trakcie przygotowania są medale - mówi Iwona Łobasiuk, jedna z organizatorów, na co dzień szefowa suwalskiej firmy Ideal Line oraz zapalona miłośniczka biegania

Zanim jednak na piersi uczestników zawisną medale, będą musieli zmierzyć się z nie lada wyzwaniem. Uczestnicy Predathlonu pokonają 36 km na rowerze, 9 km w kajaku i 14 km biegiem. I chociaż trasa wymaga zarówno kondycji psychicznej, jak i fizycznej, odważnych nie brakuje.

Obecnie do triathlonu zgłosiło się 25 osób. - Wśród uczestników są zarówno ci, którzy startowali rok temu jak i zupełnie nowi uczestnicy. Jest także jedna pani - mówi Łobasiuk. Jak dodaje, ci, którzy się jeszcze nie zdecydowali mają chwilę do namysłu. Zapisy do triathlonu trwają do 2 września. - Jeszcze niezdecydowanych chcę zachęcić tegorocznym hasłem: jedyny płaski odcinek pokonacie w kajaku. Rower i bieg to już tylko w górę lub w dół - dodaje inicjatorka przedsięwzięcia.

Ci, którzy uznają jednak, że mogą spróbować swoich sił w biegu lub w marszu z kijkami. Wystarczy tylko że zapiszą się na Predathlon Run lub Predathlon Nordic Walking i przygotują się na ogromną dawkę miłych zaskoczeń oraz pozytywnych emocji. A na najmłodszych czeka Predathlon Kids – bieg na trzech dystansach z niespodziankami i strefa zabawy. Co ważne, na listę zawodników zapisywane są już czterolatki.

- Tworząc Predathlon założyliśmy, że nie może być to impreza skierowana tylko do ograniczonego grona odbiorców. Każdy tu znajdzie coś dla siebie. – mówi Iwona Łobasiuk – Również liczymy na to, że uczestnicy Predathlon Kids zachwycą się rywalizacją w zawodach i za kilkanaście lat staną ze sobą na trasie triatlonu.

Zapisów można dokonać na stronie https://elektronicznezapisy.pl/event/1533.html lub za pomocą przycisku na facbookowym profilu https://www.facebook.com/predathlon.

Predathlon rozpocznie się 9 września o godzinie 10.00 w Turtulu. Portal suwalki.info jest patronem medialnym II edycji Predathlonu.


komentarze [4] | powrót »


PARTNERZY© 2007-2018 Internet i Programowanie - Podlaski Serwis Informacyjny - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis mojepodlasie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników.
e-mail: redakcja@mojepodlasie.pl


statystyka